| Operačný systém | |
| Operačný systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 2,2 " |
| Rozlíšenie displeja | 160x128 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 0 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 1000 mAh |
| Výdrž batérií | 240 |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Má GPS modul pre navigáciu | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | vyklápěcí |
| Šasi | plast |
| Farba | červená |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Rozmer šírka | 50 mm |
| Rozmer hĺbka | 19,6 mm |
| Hmotnosť | 95 g |