Nokia 700 je skvelý smartphone s najnovšou verziou systému Symbian 3 Belle . Ten nadväzuje na úspechy predchádzajúcich verzií, a prináša rad vylepšení, ktoré určite oceníte. Keďže sa jedná o otvorený operačný systém, môžete inštalovať do Nokie 700 nepreberný počet aplikácií z Nokia obchodu, či už tie zadarmo ku stiahnutie alebo naopak platené.
Nokia 700 je skvelý smartphone s najnovšou verziou systému Symbian 3 Belle . Ten nadväzuje na úspechy predchádzajúcich verzií, a prináša rad vylepšení, ktoré určite oceníte. Keďže sa jedná o otvorený operačný systém, môžete inštalovať do Nokie 700 nepreberný počet aplikácií z Nokia obchodu, či už tie zadarmo ku stiahnutie alebo naopak platené.
V novšej verzii systému Symian Belle sa môžete tešiť na veľa vylepšení. Oveľa lepšia práca s widgety, až šesť pohotovostný obrazoviek, modernizovaná stavová notifikačnej lišta </strong>, zjednotená navigácia v systéme, náhrada textových popiskov piktogramy, podpora NFC , zamykací obrazovka s lepšou notifikáciou udalostí, možnosť nastavenia tapety, nové aplikácie od Microsoftu a vylepšený multitasking .
Malé a tenké telo z kovu vyzerá veľmi pekne. Hrúbka prístroja je iba 9,7 mm čo dodáva telefónu štýlový vzhľad. Nokia je vybavená dotykovým AMOLED displejom s uhlopriečkou 3,2 palca . Jeho výhodami sú krásne zobrazenie farieb a nízka spotreba. Na zadnej strane sa nachádza kvalitný 5MPx fotoaparát, s ktorým zaobstaráte nádherné fotografie. Ten zvládne aj natáčanie videa v kvalite HD ready . Pre počúvanie hudby je v prístroji hudobný prehrávač. Slúchadlá pripojíte pomocou 3,5 mm audio jacku, ktorý sa nachádza na hornej strane prístroja. Zaujímavou funkciou je aj FM vysielač.
Skvelá dátová konektivita vám umožňuje prehliadanie webu rýchlosťou až 14,4 Mb / s s technológiou HSDPA . Využiť môžete aj HSUPA , EDGE alebo GPRS. V telefóne sa nachádza aj Bluetooth vo verzii 3.0, Wi-fi a už spomínané NFC .
Veľký displej je ideálny pre navigáciu. Vďaka GPS prijímači a Nokia Maps sa môžete nechať navigovať po celom svete ZADARMO.
Dostatočná pamäť telefónu 2GB , je možné rozšíriť pomocou microSD slotu až o 32 GB, čo je naozaj veľa priestoru pre Vaše dáta.
Zariadenie je z oficiálnej distribúcie pre Českú republiku. Vzťahuje sa na neho plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v SR.
Užívateľské prostredie zariadenia je v českom jazyku.
Hlavné prednosti:
Technická špecifikácia:
Obsah balenia:
<! – By Texy2! ->
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Symbian |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3,2 " |
| Rozlíšenie displeja | 640x360 |
| Technológia displeja | Amoled |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 2 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,5 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 1080 mAh |
| Výdrž batérií | 465 |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Áno |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Rozmer šírka | 50 mm |
| Rozmer hĺbka | 9,7 mm |
| Hmotnosť | 96 g |
| 15 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 2 | Meracie prístroje |
| 22 | Držiaky |
| 4 | Nabíjačky |
| 8 | Powerbanky |
| 17 | Káble Redukcia |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 2 | Statívy a tyče |