| Operačný systém | |
| Operačný systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 1,8 " |
| Rozlíšenie displeja | 160x128 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,004 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
| Napájanie a batérie | |
| Kapacita batérie | 860 mAh |
| Výdrž batérií | 500 |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Má GPS modul pre navigáciu | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ano |
| Šasi | plast |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 108 mm |
| Rozmer šírka | 45 mm |
| Rozmer hĺbka | 14 mm |
| Hmotnosť | 82 g |