| Displej | |
| Technológia displeja | LCD |
|---|---|
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Šasi | plast |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 112 mm |
| Rozmer šírka | 60 mm |
| Rozmer hĺbka | 11,5 mm |
| 11 | Najpredávanejší |
| 1 | Originálne |
| 2 | Meracie prístroje |
| 36 | Držiaky |
| 5 | Nabíjačky |
| 4 | Káble Redukcia |
| 1 | Handsfree |
| 2 | Statívy a tyče |