| Operačný systém | |
| Operačný systém | A 2.x |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 2,6 " |
| Rozlíšenie displeja | 320x240 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,128 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 930 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | vysouvací |
| Šasi | plast |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Rozmer šírka | 52 mm |
| Rozmer hĺbka | 17 mm |
| Hmotnosť | 120 g |