Dostupnost je plánována na prosinec 2012.
Dostupnost je plánována na prosinec 2012.
Zástupce třídy, která dbá hesla „Za málo peněz, hodně muziky!“. Takový je nový ZTE Skate Pro, smartphone, za neuvěřitelně výhodnou cenu s oblíbeným systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a se spoustou dalších zajímavostí v čele s velkým rozlišením displeje 800×480 bodů.
ZTE Blade III nabídne 4" palcový displej s jemným rozlišení 480×800 bodů. To umožní pohodlné prohlížení webu, fotografií nebo videa. Právě na prohlížení webu je nachystán kvalitní internetový prohlížeč, který podporuje Adobe Flash, záložky a další pomůcky pro snazší prohlížení. Jako důkaz zaměření tohoto telefonu na prohlížení internetu a rychlou synchronizaci je podpora rychlých datových přenosů HSDPA, HSUPA a Wifi sítí. Synchronizovat, jak jsme u Androidu zvyklí, můžete kontakty, kalendáře, Google dokumenty, Facebook a Twitter kontakty či Microsoft Exchange. Kromě toho Android nabízí také multitasking nebo přístup k Google Play, kde naleznete velké množství aplikací jak placených, tak i neplacených.
Pro pořízení fotografií poslouží 5 MPx fotoaparát s automatickým ostřením. Své fotografie si jednoduše prohlédnete v Galerii. Rychlé reakce telefonu obstará procesor s taktem 1GHz a 512 MB RAM paměť. Pokud vám nebude stačit interní 4GB paměť telefonu, jednoduše jí rozšíříte paměťovými kartami microSD až do velikosti 32GB. V telefonu tak můžete mít uloženo mnoho filmů, fotek, hudby – prostě všeho – co potřebujete. MicroUSB konektor zajistí kabelové spojení s počítačem pro synchronizaci nebo přenos vašich dat, bezdrátově lze telefon připojit pomocí Bluetooth.
Design telefonu je poměrně zajímavý. Nabízí kombinaci elegance a jednoduchých linií s velkým dotykovým displejem, který doplňují tři klávesy umístěné pod ním.
ZTE Blade III zvládne i jednoduché funkce velmi dobře. Je to kupříkladu velká paměť na sms zprávy, kvalitní budík nebo propracované organizační funkce.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Technická specifikace:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 4 " |
| Rozlíšenie displeja | 800x480 WVGA |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 4 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,5 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 1600 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | biela |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 123 mm |
| Rozmer šírka | 64 mm |
| Rozmer hĺbka | 10 mm |
| Hmotnosť | 130 g |