Zariadenie je z oficiálnej distribúcie pre Českú republiku. Vzťahuje sa na neho plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v SR.
Zariadenie je z oficiálnej distribúcie pre Českú republiku. Vzťahuje sa na neho plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v SR.
Užívateľské prostredie zariadenie je v českom jazyku.
Pre dostatočný výkon na uspokojenie vašej zábavy, bol Folio 100 osadený revolučným mobilným procesorom NVIDIA Tegra 250 Mobile Procesor s frekvenciou 1GHz, v ktorom sa nachádza aj úsporné integrované grafické jadro GeForce, ktorý poskytuje optimálny výkon s vysokou energetickou úsporou. Ďalej nechýba ani rýchly disk SSD s kapacitou 16GB a pamäť o veľkosti 512MB RAM DDR2 s frekvenciou 800MHz.
Budete mať tak dostatok výkonu pre prehrávanie HD videa (720p aj 1080p) a prezeranie fotiek, ktoré budete sledovať na multidotykové (až 4 prsty) kapacitným displeji s rozlíšením 1024 × 600. Toto rozlíšenie Vám zaručí perfektný obraz. Nechýba ani kamera pre videohovory s rozlíšením 1,3 Mpx.
Toshiba Folio 100 ponúka vysokú konektivitu. Či už sa jedná o Wi-Fi (podpora štandardov 802.11b, g, n), Bluetooth (verzia 2.1 + EDR) pre lokálne bezdrôtový prenos dát, možnosť prenosu obrazu cez HDMI na veľkoplošnú televíziu či do projektora alebo konektor USB 2.0 (TOSHIBA Folio 100 TV Kit vám navyše poskytne ďalšie konektory USB 2.0 a ďalšie dokovania HDMI).
Špecifikácia:
Toshiba Folio 100
Rozmery
Displej
OS
Pamäť
Pripojenie
Fotoaparát
Audio
Napájanie
Balenie
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 10,1 " |
| Rozlíšenie displeja | 1024x600 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 16 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,5 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Kapacita batérie | 1020 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| Má Wi-fi | Áno |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Podpora dátových prenosov | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Nie |
| Možnosť volania | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Šasi | plast |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 180,9 mm |
| Rozmer šírka | 281 mm |
| Rozmer hĺbka | 14 mm |
| Hmotnosť | 760 g |
| 7 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 16 | Držiaky |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 6 | Klávesnica Stylusy Rukavice |