Komunikátor HTC Legend prichádza s uhladeným dizajnom a nádherným spracovaním v podobe brúseného hliníka, čo zaručí jeho dobrú mechanickú odolnosť.
Komunikátor HTC Legend prichádza s uhladeným dizajnom a nádherným spracovaním v podobe brúseného hliníka, čo zaručí jeho dobrú mechanickú odolnosť.
Pamäťová karta microSD s kapacitou 2GB je súčasťou balenia.
Tento krásavec ponúka operačný systém Android vo verzii 2.1 s grafickou nadstavbou HTC Sense pre príjemné ovládanie. K dispozícii aktualizácie na Android 2.2 cez OTA.
Zostaňte stále v kontakte so svojimi blízkymi vďaka novej utilite Ľudia pre jednoduchý prístup k hovorom, SMS, emailom alebo sociálnym sieťam.
S pomocou aplikácie Novinky môžete mať neustály prístup k tým najčerstvejším správam a novinkám zo sveta tou najjednoduchšou cestou prostredníctvom webu.HTC Legend tiež zjednodušuje správu Vašich sociálnych sietí ako Facebook ®, Twitter ™ a Flickr ™
Ďalšou príjemnou inováciou je funkcia automatického stíšenia vyzváňacieho tónu vo chvíli, keď uchopíte telefón do ruky. Pokiaľ telefón obrátite displayom nadol, zvonenie sa vypne. Túto užitočnú funkciu zabezpečuje vstavaný G-senzor.
Zariadenie je z oficiálnej distribúcie pre Českú republiku. Vzťahuje sa na neho plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v SR. Prostredie je celé lokalizované do slovenčiny.
Pozn: Na synchronizáciu s PC použite aplikáciu HTC Sync, ktorú nájdete na priloženej pamäťovej karte.
Hlavné prednosti:
Technická špecifikácia:
Obsah balenia:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | A 2.x |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3,2 " |
| Rozlíšenie displeja | 480x320 HVGA |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 0,5 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,384 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 1300 mAh |
| Výdrž batérií | 440 |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | strieborná |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 112 mm |
| Rozmer šírka | 56 mm |
| Rozmer hĺbka | 12 mm |
| Hmotnosť | 126 g |
| 14 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 34 | Držiaky |
| 9 | Nabíjačky |
| 8 | Powerbanky |
| 15 | Káble Redukcia |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 6 | Klávesnica Stylusy Rukavice |
| 1 | Statívy a tyče |