| Operačný systém | |
| Operačný systém | WM |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3,1 " |
| Rozlíšenie displeja | 800x480 WVGA |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Šasi | plast |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 106 mm |
| Rozmer šírka | 52 mm |
| Rozmer hĺbka | 11,4 mm |
| Hmotnosť | 102 g |