| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 4. u vás |
Profesionálny detektor rádioaktívneho žiarenia, mnoho možností využitia, LCD displej, jednoduché ovládanie, certifikácia NRC, odolný dizajn
Mestek NC03 Nuclear Radiation Detector je profesionálny detektor rádioaktívneho žiarenia so širokou škálou využitia. Uplatnenie nájde v prevádzke jadrových elektrární, v zdravotníckych zariadeniach alebo výskumných laboratóriách. Ocenia ho aj pracovníci, ktorí prídu do styku s nebezpečným odpadom. Detektor je schopný detegovať a merať ionizujúce žiarenie z rôznych zdrojov, ako napr. gama žiarenie, beta častice a alfa častice.
Jeho vysoká citlivosť umožňuje detekciu aj veľmi nízkych úrovní žiarenia, zatiaľ čo presné meranie zaisťuje spoľahlivosť v rôznych situáciách. S jednoduchým a intuitívnym rozhraním je ľahko ovládateľný aj pre neskúsených používateľov. Vďaka svojej prenosnosti a ľahkej konštrukcii je možné detektor ľahko prenášať a používať na rôznych miestach. Vďaka malým rozmerom a praktickému puzdru, ktoré je súčasťou balenia, je vhodný na prácu v teréne. Detektor je vybavený veľkým a prehľadným LCD displejom s možnosťou podsvietenia pri zhoršených viditeľných podmienkach. Je možné tiež nastaviť vibrácie a zvukové upozornenia.
Detektor spĺňa všetky bezpečnostné normy a je certifikovaný Nuclear Regulatory Commission (NRC). Mestek NC03 je teda ideálnym nástrojom na profesionálne monitorovanie a meranie jadrového žiarenia pri celom rade situácií. Okrem bezpečnosti ľudí môže prispieť aj k ochrane životného prostredia.
Vlastnosti:
Technické parametre:
| Typ príslušenstva | |
| Typ prístroja | Detektor radiácie |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| Napájanie | Integrovaná nabíjacia |
| Prevádzková doba | 4 hodin |
| Typ nabíjania | USB-C |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 165 mm |
| Rozmer šírka | 63 mm |
| Rozmer hĺbka | 32 mm |
| Ostatné | |
| Ďalšie vlastnosti a funkcie | Automatické vypnutie pri nečinnosti |
ano, přineste si co chcete otestovat, objednejte si 1 kus na prodejnu ať je tam skladem.