| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu dlhšie vydrží |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 7. 7. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 8. 7. u vás |
Batéria pre mobilné telefóny, Nokia 25, 215 (2024) a iné, kapacita 1450 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Nokia:
Batéria je ekvivalentná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 1450 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 69 mm |
| Rozmer šírka | 40 mm |
| Rozmer hĺbka | 4 mm |