| Výdrž 4200 mAh na deň |
| Kvalitná náhrada s 12-mesačnou zárukou |
| Bez pamäťového efektu, dlhšia životnosť |
| Ochrana proti prebitiu aj prepólovaniu |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre telefóny, Samsung Galaxy S20 Plus, Sc-52a, Sgh-N805 a ďalšie, kapacita 4200 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Samsung:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 4200 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,85 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 77 mm |
| Rozmer šírka | 62 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |