| Dlhšia výdrž pre upratovanie |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batérie pre vysávače, Rowenta Explorer 80, Tefal Rg7765wh a ďalšie, kapacita 3400 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Rowenta:
Tefal:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3400 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 105 mm |
| Rozmer šírka | 49 mm |
| Rozmer hĺbka | 48 mm |