| Dlhšia výdrž pre vysávanie |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | 18. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 19. 5. u vás |
Batéria pre vysávače, Concept Vr3120, Vr3125, Vr3205 a ďalšie, kapacita 5200 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Concept:
Sauber:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií

| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 137 mm |
| Rozmer šírka | 38 mm |
| Rozmer hĺbka | 37 mm |
výdrž baterie na původních hodnotách, vysavač funguje jako nový,
Děkujeme za recenzi i za nákup. Přejeme hezký den.
aktuální předpokládaná dostupnost produktu je 30. 10.