| Obnoví výkon vysávača Shark |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria do tyčového vysávača Shark Brushroll IZ202 a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Shark:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 25,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 172 mm |
| Rozmer šírka | 117 mm |
| Rozmer hĺbka | 54 mm |