| Presné meranie v jednom sete |
| Zdroj multimeter aj osciloskop |
| Ideálne pre hobby nadšencov |
| Výhodná sada do dielne |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Zvýhodnená súprava pre presné meranie s prenosným zdrojom a digitálnym multimetrom a osciloskopom
Osciloskop 3v1 FNIRSI 2C23T predstavuje všestranné
zariadenie, ktoré je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám
profesionálnych aj amatérskych elektronikov, technikov a študentov
v oblasti elektrotechniky. Tento kompaktný a vysoko funkčný
prístroj kombinuje v sebe osciloskop, generátor
signálu a multimeter, čo používateľom umožňuje vykonávať
širokú škálu meraní a testov na jednom zariadení.
Osciloskop 3v1 FNIRSI 2C23T je skutočne multifunkčné zariadenie. Hoci
tento prístroj vyniká malými rozmermi, je vybavený
veľkým farebným grafickým displejom s veľkosťou
2,8" s HD rozlíšením 320×240p.
Osciloskop je vhodný na prácu v laboratóriách, dielňach, ale je skvelý
aj pre pracovníkov v teréne. Jeho robustná a odolná
konštrukcia využíva kvalitný ABS plast, ktorý je v rohoch
doplnený silikónovou ochranou.
O chod osciloskopu sa stará integrovaná batéria
s kapacitou 3000 mAh. Dobíjanie prebieha pomocou USB-C
konektora. Po nabití vydrží zariadenie v pohotovostnom režime až
6 hodín. Na nabíjanie je možné použiť štandardný
sieťový adaptér s USB konektorom a výstupom 5V/1A (nie je súčasťou
balenia).
Funkcia úložiska s možnosťou jednoduchého exportu dát cez
USB pripojenie do počítača pomocou USB kábla ďalej zvyšuje
praktickosť a efektivitu práce s osciloskopom.

Pre aktualizácie firmvéru, softvéry a ďalšie navštívte
stránky výrobcu tu
Možnosti merania:
Osciloskop je skvelým nástrojom na vizualizáciu a analýzu
elektrických signálov v reálnom čase. Umožňuje identifikovať
problémy v elektronických obvodoch a testovať komponenty.
Osciloskop využíva hardvérovú architektúru FPGA+MCU+ADC so
vzorkovacou frekvenciou 50MS/s, 10MHz analógovou
šírkou pásma, vstavaným vysokonapäťovým ochranným modulom,
maximálnou podporou merania špičkového napätia ± 400V.

Generuje rôzne typy signálov pre testovanie obvodov, čo
je nevyhnutné pre diagnostiku a ladenie elektronických zariadení.
Integrovaný generátor funkčného signálu
DDS môže vydávať 7 typov funkčných signálov
s maximálnym výstupom 2 MHz pre všetky signály a krokom 1 Hz.
Výstupná frekvencia, amplitúda a pracovný cyklus sú nastaviteľné.

S presnosťou meria napätie, prúd, odpor a ďalšie elektrické
parametre, čo je kľúčové pre každodenné úlohy
v elektrotechnike. Meranie je skutočne jednoduché aj vďaka
automatickému rozsahu merania.
Pomocou multimetra ľahko zmeriate:

Technické parametre:
| Typ prístroja | Multimeter, Osciloskop |
|---|---|
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Displej | Áno |
| Uhlopriečka dipleja | 2,8 " |
| Napájanie | Integrovaná nabíjacia |
| Typ nabíjania | USB-C |
| Prevádzková doba | 6 hodin |
| Ďalšie vlastnosti a funkcie | Farebný displej, Automatické vypnutie pri nečinnosti |
| Rozmer výška | 167 mm |
| Rozmer šírka | 89 mm |
| Rozmer hĺbka | 35 mm |
| Typ prístroja | Napájacie zdroje |
|---|---|
| Displej | Áno |
| Uhlopriečka dipleja | 2,8 " |
| Napájanie | Síť 230V |
| Ďalšie vlastnosti a funkcie | Farebný displej |
| Rozmer výška | 28 mm |
| Rozmer šírka | 106 mm |
| Rozmer hĺbka | 78 mm |