| Až 24 hodín osvieženia |
| Natočenie 720° presne kamkoľvek |
| Klip aj stojanček pre pohodlie |
| USB-C dobíjanie bez starostí |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 3. 6. u vás |
Výkonný ventilátor s klipom, nabíjateľná batéria 10000mAh, výdrž až 24 hod., 4 režimy výkonu, možno nastaviť fúkanie v rozsahu 720°, nabíjanie pomocou USB-C
Tento prenosný nabíjateľný ventilátor bude vaším nepostrádateľným spoločníkom v horúcich dňoch.
Výkonný ventilátor Opolar s priemerom
20 cm sa v okamihu stane vaším nepostrádateľným spoločníkom
v horúcich dňoch. Vďaka veľkej nabíjateľnej batérii ho
môžete používať prakticky všade, kde ho budete potrebovať. Jeho
využitie je univerzálne. Môžete ho tak
používať kdekoľvek v byte alebo v kancelárii, môžete
si ho vziať so sebou na chatu, pod stan, na záhradu aj na
dovolenku alebo ho využiť pri športe počas spinningu, behu
na trenažéri atď..
Ventilátor je možné pripevniť dvoma spôsobmi. Možno ho
vďaka podstavcu postaviť na rovnú podložku alebo pomocou
klipu pripevniť na dosku stola, poličku alebo aj
madlo až do hrúbky 70 mm.
Navyše ho vďaka jeho dvom kĺbom môžete presne natočiť
do najlepšieho uhla. Tieto dva kĺby umožňujú nastavenie vetráka tak
horizontálne o 360°, ako aj vertikálne
o 360°. Pre čo najpríjemnejšie používanie máte k dispozícii
4 možnosti výkonu.
Nízky stupeň má otáčky 1350 RPM, rýchlosť prúdenia
vzduchu 2,8 m/s a výdrž až 24 hod..
Stredný stupeň má otáčky 1750 RPM, rýchlosť prúdenia
vzduchu 3,6 m/s a výdrž až 12 hod..
Najvyšší stupeň má otáčky 2150 RPM, rýchlosť
prúdenia vzduchu 4,5 m/s a výdrž až
6 hod..
Ekonomický stupeň má otáčky 1350 – 2150 RPM,
rýchlosť prúdenia vzduchu 2,8 – 4,5 m/s a výdrž až
12 hod. V tomto móde vetrák automaticky strieda výkon.
Vo vnútri ventilátora sa nachádza integrovaná batéria
s kapacitou 10 000 mAh. Veľkou výhodou je možnosť
nabíjania pomocou nabíjačky (nie je súčasťou balenia)
s USB-C konektorom. Doba prevádzky na jedno
nabitie je pri nízkom výkone až 24 hodín
a pri maximálnom výkone až 6 hodín. Na
zadnej strane ventilátora nájdete tri LED diódy, ktoré
zobrazujú aktuálny stav batérie aj nabíjania.
Vlastnosti:
Špecifikácia:
| Typ príslušenstva | |
| Typ | Stolný |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Čas prevádzky | 24 hod |
| Zdroj napájania | batérie |
| Komunikácia | |
| Typ konektora | USB-C |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Farba | čierna |
| Prúd vzduchu (max.) | 4 m/s |
| Počet rýchlostí | 4 |
| Oscilácia | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 80,5 mm |
| Rozmer šírka | 256 mm |
| Rozmer hĺbka | 217,5 mm |
Používám ho pro jízdu na cyklotrenažéru. Dá se jednoduše připevnit pomocí klipsny na židli, na které mám i tablet s trasou. Několik rychlostí ventilátoru. Díky vestavěné baterii nejsou potřeba žádné kabely. Pro mé účely absolutně dokonalý.
Děkujeme za vaši pozitivní recenzi i nákup! Jsme rádi, že jste se zbožím spokojen. Těšíme se na vaše další objednávky.
aktuáln jsou bohužel bez termínu, u produktu můžete zanechat email a přijde vám info až bude změna.