| Silné svetlo pre voľné ruky |
| Až 35 hodín svietenia |
| Odolá dažďu aj nárazom |
| Nastavíte smer až 60° |
| Packeta | 2,99 € | 29. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 30. 4. u vás |
Odolná LED čelovka, kĺb na nastavenie optimálneho smeru svetla, kombinácia bodového a rozptýleného svetla, nastaviteľný popruh na hlavu, napájanie 3×AAA
Toto čelové svietidlo TOLSEN sa vyznačuje robustnou
konštrukciou, ktorá zabezpečuje spoľahlivý výkon aj v náročných
podmienkach. Svietidlo disponuje dvoma typmi svietenia a samozrejme má aj certifikáciu CE, čo potvrdzuje jeho kvalitu a bezpečnosť.
Na prevádzku používa tri alkalické batérie AAA, ktoré poskytujú dlhú
dobu svietenia. Svietidlo ponúka dva typy osvetlenia.
Bodové svetlo s CREE XPG3 LED dosahuje svietivosť
200 lúmenov a vydrží svietiť 3 hodiny s dosahom až
30 metrov. Oproti tomu rozptýlené svetlo s CREE
XTE LED, ktoré má tri režimy svietenia, vydrží svietiť
pri vysokom jase 300 lúmenov až 3 hodiny, pri strednom jase 150 lúmenov
vydrží 7 hodín a v úspornom režime s jasom 20 lúmenov dokáže
svietiť až 35 hodín. Svetlo má teplotu
6500 K, čo zodpovedá čisto bielemu
svetlu.
Svietidlo je vyrobené z vysoko pevného a nekĺzavého ABS plastu, čo
zaisťuje odolnosť proti nárazom (IK07) a ochranu
proti dažďu (IP65). Je vybavené odolným puzdrom a šošovkou,
ktoré chránia svetlo pred poškodením. Na upevnenie slúži pevný popruh
s protišmykovým úchopom a svietidlo má nastaviteľný
držiak, ktorý umožňuje naklápanie až o 60°.
Vďaka svojej univerzálnosti a odolnej konštrukcii je toto svietidlo ideálnou voľbou na používanie v prírode, pri práci alebo doma. Čelové svietidlo je možné použiť vždy, keď je potrebné mať voľné ruky a zároveň je nutné kvalitné osvetlenie. Medzi najčastejšie oblasti použitia patria:
Vlastnosti:
Technická špecifikácia:
| Typ príslušenstva | |
| Typ | Čelovka |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| Prevádzková doba | 35 hodin |
| Napájanie | Spotrebná batéria |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Stupeň krytia | 65 IP |
| Maximálny dosvit | 30 m |
| Maximálny svetelný tok | 200 lm |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 40 mm |
| Rozmer šírka | 50 mm |
| Rozmer hĺbka | 30 mm |
| Ostatné | |
| Počet režimov svietenia | 4 |
| Funkcia | Bodové svetlo, Rozptýlené svetlo |