| Výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 10. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 11. 6. u vás |
Batéria pre riadiace jednotky žeriavov, Iribarri iK4, Ikusi BERLINDE a iné, kapacita 2500 mAh, Mi-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Ikusi:
Iribarri:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ovládače žeriavov |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2500 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 4,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 115 mm |
| Rozmer šírka | 47 mm |
| Rozmer hĺbka | 20 mm |