| Spoľahlivá výdrž 3000 mAh |
| Kvalitná náhrada originálnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre mobilné telefóny, Neffos N1, kapacita 3000 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Nefajčiarske zariadenia:
Tp-Link:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,85 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 84 mm |
| Rozmer šírka | 64 mm |
| Rozmer hĺbka | 4 mm |