| Výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Ochrana proti prebitiu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 11. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 12. 6. u vás |
Batéria pre diagnostický skener, Siemens VAS5052 a iné, kapacita 3800 mAh, Ni-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Siemens:
Batéria je ekvivalentná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3800 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 10,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 200 mm |
| Rozmer šírka | 32 mm |
| Rozmer hĺbka | 32 mm |