| Spoľahlivý výkon pre terminál |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 8. 7. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 7. u vás |
Batéria pre platobný terminál, Sunmi P2, T6900, kapacita 2500 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Sunmi:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Platobné terminály |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2500 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 69 mm |
| Rozmer šírka | 60 mm |
| Rozmer hĺbka | 10 mm |