| Dlhšia výdrž pre čistý domov |
| Kvalitná náhrada s 12-mesačnou zárukou |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 21. 5. u vás |
Batéria pre vysávače, Genius Invictus X3, Invictus X5 a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Genius:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 21,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 150 mm |
| Rozmer šírka | 74 mm |
| Rozmer hĺbka | 42 mm |