| Dlhá výdrž 5000 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 25. 5. u vás |
Batéria pre čelovky, Ledlenser H15R Core, H19R Core a ďalšie, kapacita 5000 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcu
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke .
Parametre
Kompatibilita
Ledlenser:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 75 mm |
| Rozmer šírka | 43 mm |
| Rozmer hĺbka | 21 mm |