| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Spoľahlivá náhrada originálu |
Batéria pre AKU náradie, Black & Decker KC9036, KC9039, 3,6 V, 2 Ah, Ni-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcu
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke .
Parametre
Kompatibilita
Black & Decker:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 3,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 65 mm |
| Rozmer šírka | 34 mm |
| Rozmer hĺbka | 30 mm |