| Dlhšia výdrž pre vaše náradie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 3. 6. u vás |
Batérie pre záhradné náradie, Bosch AdvancedCut 18, AdvancedVac 18V-8 a ďalšie, 18 V, 3 Ah, výrobca: Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcu
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke .
Parametre
Kompatibilita
Bosch:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Kosačky na trávu a záhradné náradie |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 18 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 116 mm |
| Rozmer šírka | 80 mm |
| Rozmer hĺbka | 65 mm |