| Dlhá výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Ochrana proti prebitiu aj prepólovaniu |
| Záruka kapacity na 12 mesiacov |
| Packeta | zadarmo | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 3. 6. u vás |
Batéria pre AKU náradie, Hitachi DH 25DAL, DH 25DL, 25,2 V, 3 Ah, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcu
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke .
Parametre
Kompatibilita
Hitachi:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 25,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 130 mm |
| Rozmer šírka | 94 mm |
| Rozmer hĺbka | 93 mm |