| USB-C nabíjanie kedykoľvek po ruke |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu vydrží dlhšie |
| 12 mesiacov záruka kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 14. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 15. 5. u vás |
Batéria pre fotoaparáty, Canon EOS 5D Mark III, EOS 5DS a ďalšie, kapacita 2400, Li-Ion, USB-C nabíjanie, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Canon:
Tether Tools:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Fotoaparáty a kamery |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2400 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 57 mm |
| Rozmer šírka | 38 mm |
| Rozmer hĺbka | 21 mm |