| Vysoká kapacita pre dlhú výdrž |
| Kvalitná náhrada s istotou |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | 10. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 11. 6. u vás |
Batéria pre meracie prístroje, AeroFlex 3500A, Cobham AvComm 8800S a ďalšie, kapacita 10200 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Aeroflex:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 10200 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 11,1 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 165 mm |
| Rozmer šírka | 70 mm |
| Rozmer hĺbka | 19 mm |