| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 22. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 25. 5. u vás |
Batérie pre mobily, Blu Win Hd 5.5", X150, X150q, kapacita 2500 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Blu:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2500 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 80 mm |
| Rozmer šírka | 60 mm |
| Rozmer hĺbka | 4 mm |