| Dlhá výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Záruka kapacity na 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre AKU náradie Karcher Windsor Radius Mini Eb30 Comme a ďalšie, 7,2V, 2,5 Ah, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Karcher:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2500 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 140 mm |
| Rozmer šírka | 80 mm |
| Rozmer hĺbka | 34 mm |