| Vráti vysávaču spoľahlivý výkon |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 6. u vás |
Batérie do vysávačov, Ecovacs Deebot Df45, Deebot Df45 Sweeping Robot Cle, kapacita 2600 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Ecovacs:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 132 mm |
| Rozmer šírka | 37 mm |
| Rozmer hĺbka | 20 mm |