| Spoľahlivá výdrž pre pestúnku |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria do pestúnky Floureon Vb601, Vb603, Vb605, kapacita 750 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Floureon:
Lionelo:
Taktark:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysielačky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 750 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 37 mm |
| Rozmer šírka | 33 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |