| Dlhá výdrž 6750 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre geodetické prístroje Faro 3d Laser Scanner, Trimble Tx5 a ďalšie, kapacita 6750 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Faro:
Trimble:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 6750 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 78 mm |
| Rozmer šírka | 73 mm |
| Rozmer hĺbka | 63 mm |