| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu dlhšie |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre bezdrôtové slúchadlá Denon Ah-Gc30, kapacita 650 mAh, Li-Polymer, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Denon:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Slúchadlá a handsfree |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 650 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Rozmer šírka | 36 mm |
| Rozmer hĺbka | 4 mm |