| Dlhšia výdrž pre počúvanie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| 12-mesačná záruka kapacity |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 27. 5. u vás |
Batéria do reproduktora JBL Tuner 2, kapacita 3350 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Jbl:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Reproduktory |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3350 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 71 mm |
| Rozmer šírka | 20 mm |
| Rozmer hĺbka | 20 mm |
Baterie funguje dobře
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.