| Spoľahlivá výdrž na hranie |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 25. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 27. 5. u vás |
Batéria do bezdrôtovej myši RAZER Viper Ultimate, Viper V2 Pro, kapacita 500 mAh, Li-Pol, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Razer:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Klávesnice a myši |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 500 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Rozmer šírka | 23 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |