| Dlhá výdrž 2700 mAh |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 14. 5. u vás |
Batéria do termokamery Voltcraft BS-1000T, BS-1500T, kapacita 2700 mAh, Li-Pol, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity zo
6 na 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Voltcraft:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Fotoaparáty a kamery |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2700 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Rozmer šírka | 50 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |
Vysokokvalitný výrobok
Dobrý deň,
ešte raz ďakujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme radi, keď nás navštívíte i príšte a keď služby Sunnysoftu odporúčate Vašim známym.