| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 5. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 6. 5. u vás |
Batéria pre merače satelitného signálu Deviser S30, kapacita 1800 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Deviser:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 64 mm |
| Rozmer šírka | 51 mm |
| Rozmer hĺbka | 9 mm |