| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre myš Logitech Mx Vertical a ďalšie, kapacita 180 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Upozornenie: Bezdrôtové myši MX Vertical sa
vyrábajú s rôznymi typmi batériových konektorov, preto pred
zakúpením batérie odporúčame skontrolovať typ konektora!
Batériu CS-LOM007SL s druhým konektorom je možné objednať tu
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Logitech:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Klávesnice a myši |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 180 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 32 mm |
| Rozmer šírka | 17 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |