| Vráti hodinkám plnú výdrž |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 27. 5. u vás |
Batéria pre hodinky Huawei GT2 PRO/46 mm, kapacita 450mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Huawei:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Chytré hodinky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 450 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 26 mm |
| Rozmer šírka | 25 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
Děkuji za odpověď.Suchý
na baterie je proloužená záruka na kapacitu z 6 na 12 měsíců, napište prosím klegum na [email protected]
S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz