| Spoľahlivá náhrada bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov istoty |
| Ochrana proti prebitiu aj prepólovaniu |
| Dvojité balenie pre dlhšiu výdrž |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batérie 14430 s montážnymi plechmi, 2 ks v balení, 700 mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 700 mAh |
| Typ batérie | spotřební baterie |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 43 mm |
| Rozmer šírka | 14 mm |
| Rozmer hĺbka | 14 mm |
Mám jen dobré zkušenosti s tímto obchodem. Doporučuji ostatním, aby zde nakupovali.
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
Čapek.
ano, Baterie 14430 s montážními plechy, 2 ks, 700 mAh jsou 2 kusy.