| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Ochrana proti prebitiu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 11. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 15. 6. u vás |
Batéria pre Dymo Labelmanager 360d, Labelmanager 420p, Rhino 4200 a Rhino 5200, 1600mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
3m:
Dymo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Tlačiarne |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 1600 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 68 mm |
| Rozmer šírka | 41 mm |
| Rozmer hĺbka | 24 mm |
https://www.dymo-stitkovace.cz/dobijeci-bateriovy-blok-dymo-pro-lm-260_-280-a-pnp?ItemIdx=0
https://www.dymo-stitkovace.cz/stitkovac-dymo-labelmanager-pnp-s0915350?ItemIdx=10
Prosím o odpověď
S pozdravem
Jiří Vokáč
jaké je označení baterie ?
(něco jako:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
1759398
PL-200-BAT
S0895840
W002856" ?
S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Baterie-na štítku uvedeno:
Li-Ion Battery 7.4V650mAh 4.81Wh
Model Name: 14430 650 mAh*2
W003688
SKU# S0895880
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-2738/baterie-pro-dymo-labelmanager-650mah.html?qn=CS-DML260SL
S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz