| Dlhá výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Istota kvality so zárukou 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 14. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 15. 5. u vás |
Náhradná batéria Cameron Sino pre Phillips FC6125 s kapacitou 1800mAh, typu Ni-MH.
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Philips:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 4,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 86,5 mm |
| Rozmer šírka | 50 mm |
| Rozmer hĺbka | 22,5 mm |