| Obnoví výdrž vášho Nexusu |
| Kvalita Cameron Sino istí výkon |
| Bez pamäťového efektu nabíja dlhšie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 21. 5. u vás |
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Google:
Lg:
Batéria je ekvivalentná týmto originálnym batériám
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2300 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 61 mm |
| Rozmer šírka | 55 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |
| 13 | Najpredávanejší |
| 2 | Meracie prístroje |
| 23 | Držiaky |
| 1 | Púzdra |
| 7 | Nabíjačky |
| 4 | Káble Redukcia |
| 1 | Handsfree |
| 3 | Hodinky a fitness náramky |
| 1 | Diagnostika automobilov |