| Okamžité osvieženie kdekoľvek |
| Tri rýchlosti podľa horúčavy |
| Do ruky aj na stôl |
| USB-C nabíjanie bez starostí |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Ručný ventilátor so stojanom a vstavanou nabíjateľnou batériou, 3 rýchlosti, ľahký a ľahko prenosný
Skvelým spoločníkom do horúcich letných dní je tento ručný ventilátor. Ak neznášate horúčavy letných mesiacov dobre, osvieži vás so svojimi 3 úrovňami intenzity fúkania. Skvele sa hodí do ruky, vďaka malým rozmerom vás osvieži napr. na dlhých cestách, alebo jednoducho len v horúcom dni kdekoľvek.
Okrem ručného použitia sa hodí aj ako malý stolný ventilátor napr. v práci. Jednoduchým vložením ventilátora do stojančeka, ktorý je súčasťou balenia.
Vlastnosti:
Parametre:
| Typ príslušenstva | |
| Typ | Vreckový |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Čas prevádzky | 1,5 hod |
| Zdroj napájania | batérie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Farba | biela |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Oscilácia | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 180 mm |
| Rozmer šírka | 91 mm |
| Rozmer hĺbka | 33 mm |
| Hmotnosť | 85 g |
| Ostatné | |
| Výkon | 4 W |
Bez problémů.
Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení Vámi zakoupeného ventilátoru. Jsem rád, že Vám při vedrech pomohl :-)
Děkuji