| Veľký 23,8" displej pre tvorbu |
| Presné ťahy vďaka 8192 úrovniam |
| Laminovaný povrch bez odleskov |
| Nakreslíte viac bez nabíjania |
| Packeta | zadarmo | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 2. 6. u vás |
Profesionálny grafický tablet XPPen Artist 24, pasívny stylus, 23,8“ multifunkčný displej, rozlíšenie 1920×1080p, škála farieb: 90% NTSC, 94% Adobe RGB.
Tento profesionálny grafický tablet slúži ako ideálny nástroj pre umelcov a kreatívcov, ktorí sa chcú ponoriť do oblasti digitálneho umenia. Jeho výnimočný výkon spolu s radom funkcií a prenosnosťou poskytuje tvorivú slobodu potrebnú pre umelecké vyjadrenie. IPS displej s uhlopriečkou 23,8“ zaujme jasným a živým obrazom, zatiaľ čo rozlíšenie 1920×1080p zaisťuje bezkonkurenčnú presnosť farieb a detailov. Jeho multifunkčnosť otvára rad možností, od grafického dizajnu až po hranie hier a sledovanie filmov. Displej sa môže pochváliť aktívnou plochou 527×296 mm, dobou odozvy 8 ms a jasom 250 cd/m2, čo prispieva k presnému a pohodlnému používateľskému zážitku.
Displej je vyrobený pomocou plne laminovanej technológie a jeho matné textúry chránia proti odleskom. Prináša tak pocit kreslenia na papier a zvýrazňuje každý detail výnimočnej ostrosti. Vďaka farebnému gamutu 132 % sRGB a kontrastnému pomeru až 3000:1 prináša Artist 24 FHD prirodzené farebné prechody, mimoriadnu presnosť a sýtosť farieb, ktoré oživia vaše najdivokejšie nápady. Bezbatériový stylus P05R vám umožní sústrediť sa viac na tvorbu bez prerušovania nabíjaním. 8192 úrovní citlivosti na tlak presne určí každý ťah, či už je ľahký alebo silný, a zaistí tak hladké a jemné podanie čiar. Vďaka funkcii rozpoznania náklonu 60° stačí pero jednoducho nakloniť a pridať svojmu výtvoru odtiene. S týmto nástrojom je čas vypustiť svojho vnútorného umelca.
Dôraz na presnosť odlišuje Artist 24 FHD od ostatných grafických tabletov na trhu. Vďaka inovatívnym technológiám je presné sledovanie kurzora vo všetkých rohoch tabletu dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Zažite bezkonkurenčnú presnosť pohybu a efektivitu práce. Tablet je navyše vybavený niekoľkými USB portmi, ktoré umožňujú pripojenie rôznych externých zariadení, vrátane myší a klávesníc. Každý grafik si zakladá na svojom obľúbenom softvéri, a aby sa vyhovelo širokému publiku, bola zaistená kompatibilita s hlavnými operačnými systémami (Mac OS a Windows) a umeleckými aplikáciami, ako je Adobe Photoshop, GIMP, Blender a ďalšie. Samozrejmosťou je podpora funkčných tlačidiel v týchto aplikačných prostrediach a možnosť ich personalizácie.
Majte svoj stylus pevne na svojom mieste vďaka prvotriednemu zjednodušenému držiaku pera (obsahuje tiež náhradné hroty). Použite svoj tablet vždy, keď vás prepadne záchvev inšpirácie. Ľahko sa prenáša, a tak bude aj vaším skvelým spoločníkom na cestách. Nech už preferujete akúkoľvek polohu pri kreslení, Artist 24 FHD vyhovie vašim potrebám vďaka nastaviteľným uhlom od 16° do 90°, a to jednoduchým ľahkým zatlačením. Majte prehľad o všetkých úlohách v tej najprirodzenejšej pracovnej polohe. Tento tablet sa dodáva s univerzálnym rozstupom otvorov VESA pre externý držiak, od klipových, priechodných, nástenných až po stolné sady. Vďaka tomu si môžete vytvoriť robustný umelecký priestor.
Nakloňte displej do lepšieho uhla, posuňte ho bližšie do pozície vhodnej na kreslenie, ktorá vám vyhovuje, posuňte ho do strany, keď je to potrebné, alebo akokoľvek inak. Namiesto hromady káblov na stole môžete tablet Artist 24 FHD jednoducho pripojiť k počítaču pomocou priloženého USB-C kábla. Stačí pripojiť, nastaviť a začať tvoriť. Artist 24 FHD je viac než len tablet na kreslenie. Odomknite jeho ďalšie možnosti rozšírením alebo premietaním obsahu z vášho PC na jeho obrovskú obrazovku a získajte tak rozsiahly, pohlcujúci zážitok zo sledovania, či už ide o tvorbu, hry, videá alebo zábavu.
Poznámka: Prílišný tlak stylusu môže v dotykovej ploche spôsobiť priehlbne alebo iné poškodenia.
Vlastnosti:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 527 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 296 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 23,8 " |
| Rozlíšenie displeja | 1920x1080 Full HD |
| Technológia displeja | IPS |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 94 |
| Farebný rozsah NTSC | 90 |
| Farebný rozsah sRGB | 127 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 361 mm |
| Rozmer šírka | 590 mm |
| Rozmer hĺbka | 34 mm |