| Kreslenie priamo na obrazovke |
| 8192 úrovní prítlaku pera |
| Antireflexný displej s vernými farbami |
| 16 skratiek pre rýchlejšiu tvorbu |
| Doručenie na adresu | 6,99 € | 27. 5. u vás |
Grafický tablet 21,5" IPS displej, 1920×1080, aktívna plocha displeja 476×268 mm, rozlíšenie snímacej vrstvy 5080 lpi, farebný rozsah Adobe RGB 91 %.
Grafický tablet XPPen Artist 22E Pro je skvelý nástroj na digitálne kreslenie, skicovanie, maľovanie, navrhovanie a úpravy, ktoré možno teraz vykonávať priamo na ploche monitora. Rozšírte svoju kreativitu a pracujte prirodzene a intuitívne. Tento nástroj spĺňa potreby všetkých typov digitálnych umelcov na akejkoľvek úrovni zručností. Grafický kresliaci tablet poskytuje 8192 úrovní citlivosti okamžitého prítlaku pera, zatiaľ čo dobíjacie pero P02S poskytuje prevratné ovládanie a plynulosť pohybu a rozširuje tak vaše tvorivé možnosti. Maximálna rýchlosť prenosu dát sa zvýšila na 266 RPS, aby línie plynuli jemnejšie a lepšie sa kreslili, pracovalo sa rýchlejšie a efektívnejšie. Artist 22E Pro podporuje 4K displeje v režime rozšírenia na sekundárnu obrazovku. Vďaka tomu si môžete vychutnať každý ostrý detail. Špeciálne navrhnutá antireflexná vrstva znižuje odlesky o 56 %. Vaša obrazovka bude aj naďalej vyzerať jasne a krásne, aj keď je vonku jasno.
Robustný, nastaviteľný a ergonomicky navrhnutý stojan zabraňuje traseniu a posúvaniu a poskytuje pohodlný zážitok z kreslenia. Je možné ho tiež pripojiť k držiaku Vesa 75×75 mm. 16 klávesových skratiek ponúka 16 rôznych funkcií pre ešte väčší komfort a efektivitu, pričom softvérový ovládač umožňuje prispôsobiť expresné klávesy mnohým rôznym programom. Tablet je navyše vhodný pre ľavákov aj pravákov. Podporuje operačné systémy Windows 7/8/10 a Mac OS X 10.10 alebo novšie a je kompatibilný s obľúbeným softvérom pre digitálne umenie, ako je Adobe Photoshop, Corel Painter, Clip Studio, SAI, Zbrush, Medibang, Toonboom Harmony. Vaša cesta za tvorbou sa vám otvára dokorán. Grafický tablet, ako je tento, vám ponúka väčšiu slobodu, ktorá vás inšpiruje k vytváraniu skvelých umeleckých diel.
Poznámka: Prílišný tlak stylusu môže v dotykovej ploche spôsobiť priehlbiny alebo iné poškodenia.
Vlastnosti:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 477 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 268 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 266 rps |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 21,5 " |
| Rozlíšenie displeja | 1920x1080 Full HD |
| Technológia displeja | IPS |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 90 |
| Farebný rozsah NTSC | 82 |
| Farebný rozsah sRGB | 122 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 326 mm |
| Rozmer šírka | 567 mm |
| Rozmer hĺbka | 30 mm |