| Prirodzené kreslenie vďaka čipu X3 |
| Verné farby 99% Adobe RGB |
| 8192 úrovní prítlaku pre detail |
| Tenký kovový dizajn pre pohodlie |
| Packeta | zadarmo | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 2. 6. u vás |
Grafický tablet 15,6" displej IPS, 1920 × 1080, 341 × 192 mm aktívna plocha, 8192 úrovní prítlaku, rozlíšenie snímacej vrstvy 5080 lpi, farebný gamut Adobe RGB 99 %
Prelomový krok vpred.
XP-PEN nanovo definuje technológiu digitálneho maľovania.
Revolučný technologický prielom.
Uvedenie inteligentného čipu X3 otvára novú kapitolu stylusov XP-PEN:
technológiu inteligentných čipov. Značka XP-Pen navrhla inteligentný čip,
ktorý výrazne zlepší výkon a štruktúru používania stylusu, umožní mu
pracovať ako umelý mozog a poskytnúť čo najvernejší zážitok
z kreslenia. Vďaka tomuto malému novému čipu nebola technológia stylusu
nikdy prirodzenejšia a vaša kreativita sa môže plne rozvinúť. Ako prvý
displej pre perá, ktorý sprevádza stylus poháňaný čipom X3, stojí Artist
Pro 16 v čele revolučného kroku spoločnosti XP-PEN smerom k technológii
digitálneho maľovania.
Prevratné technologické inovácie pre verné kreslenie.
Dokonca aj umelci, ktorí sú zvyknutí na tradičné metódy maľovania,
považujú Artist Pro 16 za prirodzený doplnok, pretože inovatívny dizajn
displeja poskytuje verný zážitok z kreslenia.
S dokonalým párom prichádza produktívna efektivita.
Vďaka dokonalej dvojici displeja a stylusu X3 Elite Plus budete môcť
efektívne a hladko vytvárať skvelé umelecké diela.
Štýlové a odolné riešenie digitálneho maľovania.
Vďaka perovému displeju a stylusu X3 Elite Plus nebudete musieť robiť
kompromisy ani v estetike, ani v praktickosti. Vďaka sivému, kovovému krytu
a ergonomickému 9 mm profilu nášho vyspelého perového displeja je úplným
potešením zariadenie pozorovať, prenášať a používať.
Nový stylus X3 Elite Plus je tiež inovatívnym a štýlovým riešením pre digitálne kreslenie. Nielenže má dômyselnú vnútornú štruktúru, ale jeho životnosť je tiež približne dvojnásobná oproti pôvodnému stylusu XP-Pen.
Technické parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 340 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 191 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 200 rps |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, iOS, Microsoft Windows |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 15,4 " |
| Rozlíšenie displeja | 1920x1080 Full HD |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 99 |
| Farebný rozsah NTSC | 94 |
| Farebný rozsah sRGB | 133 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 443 mm |
| Rozmer šírka | 256 mm |
| Rozmer hĺbka | 9 mm |
kontaktuje prosím kolegy na [email protected]