| Bezdrôtová sloboda pre tvorbu |
| 8192 úrovní pre precízne ťahy |
| Programovateľné ovládanie zrýchli workflow |
| Špičkový dizajn ocenený Red Dot |
| na konci června |
|---|
| Zboží připravujeme k prodeji a očekáváme jej na konci června. Odešlete nezávaznou objednávku. |
Bezdrôtový profesionálny grafický tablet s Bluetooth konektivitou, snímaním náklonu pera a senzitivitou na prítlak pera
Bezdrôtové pripojenie a neobmedzená kreativita
Deco Pro MW je precízne integrovaný s pokročilými čipmi Bluetooth
v5.0 pre spoľahlivé bezdrôtové pripojenie. Vďaka tomu môžete s tabletom
pracovať až v dosahu 5 metrov*. Nebojte sa zachytiť svoju inšpiráciu bez
obmedzení!
7 mm tenký a napriek tomu vynikajúca výdrž V ultratenkom 7mm tele grafického tabletu Deco Pro MW je zabudovaná veľkokapacitná batéria. Batéria má dlhú výdrž a uspokojí vaše potreby pre celodennú prácu v režime Bluetooth. Praktický vypínač na zadnej strane umožňuje zapnúť alebo vypnúť pero tabletu.
Efektívne duálne ovládače
Rad Deco Pro je vybavený ôsmimi klávesovými skratkami a dvoma inovatívnymi kolieskami. Môžete ich jednoducho naprogramovať tak, aby vyhovovali vašim pracovným postupom a ešte ich zlepšili. Namapujte ich na rôzne kombinácie klávesových skratiek v rôznych programoch. S Deco Pro chytrejšie ovládanie, väčší úspech.
Viac kompatibility znamená viac možností
Rad Deco Pro podporuje systémy Windows, Mac OS, Android, Chrome OS a Linux. Je kompatibilný s väčšinou kresliaceho a návrhárskeho softvéru, vrátane aplikácií Photoshop, SAI, Painter, Illustrator a ďalších. Rozšírte svoju kreativitu o ďalšie možnosti.
Pokiaľ ide o spôsoby pripojenia Deco Pro, pripojenie Bluetooth je k dispozícii v systémoch Windows 10 a Mac OS X 10.10 (alebo novších); káblové pripojenie je k dispozícii v systémoch Windows, Mac OS, Android, Chrome OS a Linux.
Pri vertikálnom použití ho možno ľahko používať s aplikáciami pre Android, pri horizontálnom použití zase s aplikáciami Windows.
Hladký a elegantný
Bezbateriový stylus PA1 je vybavený funkciou naklápania o 60 stupňov a 8 192 úrovňami citlivosti na tlak. Môžete jednoducho tieňovať, kresliť
jemné ťahy štetcom a zachytiť každý jemný detail.
Víťaz dvoch medzinárodných ocenení za dizajn
Prvotriedna textúra a nízka hmotnosť hliníkového tela Deco Pro zaistia
pocit luxusu pri každom používaní. Čierna a strieborná farba dokonale
ladia s uhladeným dizajnom. Rad Deco Pro získal ocenenia Red Dot Design Award
2019 a Good Design Award 2018.
*Údaje pochádzajú z laboratórneho simulačného testu a môžu sa líšiť v závislosti od prostredia, v ktorom sa používa.
Technické parametre:
Zakúpili ste si práve nový grafický tablet XPPEN? Nezabudnite si stiahnuť do vášho počítača správne ovládače.
Prílišný tlak stylusu môže v dotykovej ploche spôsobiť priehlbiny alebo iné poškodenia. Na dotykovej ploche môže byť od výrobcu ochranná fólia, ktorá chráni tablet pri preprave. Pri používaní ju odporúčame odstrániť.
| Gr. tablet | |
| Šírka aktívnej oblasti | 279,4 mm |
|---|---|
| Výška aktívnej oblasti | 152,4 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 200 rps |
| Rýchlosť bezdrôtovej odozvy | 220 rps |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Áno |
| Rozhraní | USB-C, Bluetooth |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, iOS, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 399 mm |
| Rozmer šírka | 227 mm |
| Rozmer hĺbka | 16,5 mm |